СИН НИКОЛАСА КЕЈЏА ПОКУШАО ДА УБИЈЕ МАЈКУ? Драматичне сцене у Холивуду, полиција реаговала

СИН Николаса Кејџа Вестон ухапшен је због наводног напада на своју мајку, јављају светски медији.

СИН НИКОЛАСА КЕЈЏА ПОКУШАО ДА УБИЈЕ МАЈКУ? Драматичне сцене у Холивуду, полиција реаговала

Фото: Профимедиа

Полиција Лос Анђелеса саопштила је да је Вестон Кејџ (33) у среду ухапшен због напада смртоносним оружјем, само неколико недеља након што је његова мајка, глумица Кристина Фултон (57) примећена са тешким модрицама на лицу. 

Вестон Кејџ је пуштен уз кауцију од 150.000 долара, а амерички Сан наводи да се верује да ју је платио његов отац.

Извор близак породици рекао је да се "очекивало да ће се овако нешто догодити", али да су "ипак сви у шоку", преноси Дејли мејл.

Лист подсећа да се први инцидент између Вестона и његове мајке догодио 28. априла у области Лос Анђелеса, када је вербални сукоб наводно прерастао у физички.

Извори су навели да је Фултон покушала да утеши сина, који је имао емотивне проблеме. 

Она је негирала да је било сукоба са сином уочи инцидента и замолила да се поштује њена приватност. Недуго након тога виђена је како са модрицама на лицу плаћа паркинг.

Глумица је у саопштењу навела да су је 28. априла позвали Вестонови пријатељи да дође јер има психичку кризу.

- Када сам дошла, дочекао ме је син који је био видно психички растројен. Одувек сам подржавала свог сина који се бори са проблемима. Чиним све што могу да он добије континуирану помоћ -  навела је Фултон.

Вестон је ухапшен 2017. године због вожње под утицајем алкохола, изазивање несреће и напуштања лица места, а 2011. се суочио са оптужбама за насиље у породици након што се посвађао са бившом супругом Ники Вилијамс.

Вестон је у прошлости лечен од проблема са менталним здрављем.

 

БОНУС ВИДЕО: ГЛУМИЛА ЈЕ ФЕНОМЕНАЛНО, А И ПЕВАЛА - Оливера Марковић напустила нас је на данашњи дан пре 13 година

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

"НЕ ЖЕЛИМ ПРЕГОВОРЕ" Трамп брутално запретио: Напади на Иран биће настављени док не пристану

ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп изјавио је данас да ће амерички ваздушни удари на Иран бити настављени и наредних дана, уз упозорење да ће бити све интензивнији уколико Техеран не пристане на споразум, додајући да тренутно не жели преговоре са Ираном.

15. 07. 2026. у 20:30

Коментари (0)

СВЕТСКИ ДАН ВЕШТИНА МЛАДИХ:  Указивање на значај оспособљавања младих за запошљавање, достојанствен рад и предузетништво