"МУШКАРЧИНА" ЈЕ ТУ: Цеца и Војаж објавили нови дуетски хит (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВЕЋА балканска естрадно-музичка фолк звезда Светлана Цеца Ражнатовић и репер Михајло Веруовић Војаж снимии су дует под називом "Мушкарчина" који је данас угледао светлост дана.
Фото: NN Media Production
Песма се нашла на албуму првенцу Војажа, "Guns n Roses", а у склопу албума публици је представљен и спот за поменуту дуетску песму.
"Фантастичан у свему, али не на делу. Мушкарчина, ма само сам ти дигла цену" - стихови су на које публика најбоље реагује.
Занимљиво је да је песма обајвљена на Цецин 51. рођендан, а славље ће бити уприличено вечерас у вили породице Ражнатовић на Дедињу.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)