НАТАША ПАВЛОВИЋ ПОДЕЛИЛА СНИМАК ЗБОГ КОГ ЋЕТЕ ПЛАКАТИ ОД СМЕХА: Син пробао мамине колачиће па је оценио - Није баш добро... (ВИДЕО)

Новости онлајн

16. 03. 2024. у 23:45

СВИМ љубитељима добре хране, стручних рецепата и кулинарског садржаја, већ годинама је омиљена емисија "Практична жена" коју води Наташа Павловић.

НАТАША ПАВЛОВИЋ ПОДЕЛИЛА СНИМАК ЗБОГ КОГ ЋЕТЕ ПЛАКАТИ ОД СМЕХА: Син пробао мамине колачиће па је оценио - Није баш добро... (ВИДЕО)

Фото: Зоран Лончаревић

Водитеља је већ извесно време активна и на друштвеним мрежама, те тамо прави своје храну и дели рецепте, па су многи фанови популарне емисије присутни и на Наташиним приватним профилима.

Фото: Зоран Лончаревић

Она је управо данас објавила један презанимљив снимак свог сина који оцењује колаче које је мама направила, а судећи по коментарима, малишану се слаткиш и није баш допао.

Он се обраћао "фановима" на енглеском, те је пробао колачим, па изјавио да и није баш добро направљен, те је након кратког размишљања својој мами доделио оцену 5 од максимално 10 колико је могла да добије.

Наташа се на поменути садржај доста смејала, али је ипак у опису клипа оставила рецепт за оне који желе да га пробају.

БОНУС ВИДЕО:

ЗНАЊЕ И ОБРАЗОВАЊЕ ВАМ НИКО НЕ МОЖЕ ОДУЗЕТИ | "Новости" интервју | Неда Украден

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ХРВАТИ ВЕЛИКИ И ЈАКИ ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина

ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".

12. 03. 2026. у 19:25

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)

ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.

14. 03. 2026. у 11:54

Коментари (0)

САРАЈЕВСКИ ШАРМ НА ДОРЋОЛУ: Бранко Ђурић Ђуро озбиљно насмејао публику у Фондацији Mozzart