"НИСАМ ЈЕ ДОДИРИВАО, ТО ЈЕ БИЛА РЕДИТЕЉСКА ПРОВЕРА" Лечић се огласио након тужбе против Анђеле Јовановић

Новости онлајн

05. 03. 2024. у 13:02

ГЛУМАЦ Бранислав Лечић добио је понуду за епизодну улогу у серији "Радио Милева", а након што је глумица Анђела Јовановић одбила да сарађује с њим, заменио га је колега Ирфан Менсур. Лечић је одлучио да тужи млађу колегиницу "зато што је то питање ускраћивања права на рад", а Анђела је поручила да је одбила да сарађује с њим због "непријатног догађаја из прошлости".

НИСАМ ЈЕ ДОДИРИВАО, ТО ЈЕ БИЛА РЕДИТЕЉСКА ПРОВЕРА Лечић се огласио након тужбе против Анђеле Јовановић

Фото: Јутјуб принтскрин/К1 Телевизија

Анђела није хтела да износи више детаља, а на друштвеним мрежама је добила велику подршку бројних познатих личности. Лечић се сада поново огласио овим поводом и поручио да је млађу колегиницу само једном у животу видео.

- Не знам на какву непријатну ситуацију Анђела мисли из прошлости. Ми смо се видели само једанпут у животу. Било је то пре девет или десет година. То је био први и једини пут. Хтео сам да радим једну представу и једну од улога сам хтео да наменим њој. Имали смо разговор лице у лице у којем сам процењивао да ли је спремна и способна за улогу коју сам јој наменио. То је била редитељска провера, један опуштен разговор, нормалан, без икаквих сексуалних асоцијација, илузије или било чега што би асоцирало на сексуално. Нити сам је додиривао, нити је она мене додиривала - тврди Лечић.

Фото: В. Данилов, Јутјуб принтскрин

Како каже, после тога се више никада нису чули, нити ју је звао, нити јој је слао поруке:

- У међувремену нисам реализовао ту представу, али желим да је реализујем, зато нећу да причам о којој представи се ради. Једну од улога хтео сам да неменим њој јер сам мислио да би могла да је одглуми. Очигледно је да је она то себи исконструисала јер јој вероватно треба неки аргумент. Потпуно несхватљиво шта људи раде, то је болесно.

Глумац је рекао и да са њим нису контактирали родитељи Анђеле, иначе познати глумци Драган Јовановић Гаги и Бранка Пујић:

- Нису ме контактирали њени родитељи, ни Гаги, ни Бранка. Немају разлога јер ништа лоше нисам урадио. Анђела уопште није била предмет мог интересовања ни у ком смислу осим у глумачком и да проценим да ли могу да је ангажујем или не.

Фото: Гордан Јовић РТС

Додао је и да нема смисла што му је дан пред снимање јављено и то увече да неће моћи да снима "Радио Милеву".

- Већ сам био потписао уговор и свима разгласио. Научио сам текст. Ако је и хтела то да уради, да не снима сцену са мном, могла је раније да каже и да то буде пристојно и да каже: 'Ја не желим' и то би било океј. Рекао сам продуценту да ако ми се извини за ово што ми је направила, да је нећу тужити. Али она то није урадила и сада има тужбу - закључио је Лечић.

(Информер)

БОНУС ВИДЕО:

ПЗЕ 2024: Победница Теyа Дора: Певаћу на српском у Малмеу

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице

АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.

06. 03. 2026. у 08:23

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана

РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.

07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05

Коментари (4)

СРАМНО ПОНИЗИЛИ РУСЕ, ПА САД ПАТЕ! После скандала на Параолимпијади - сад се цела Русија смеје Западу и ужива у овој сцени! (ВИДЕО)