ОН ЋЕ ЗАМЕНИТИ БИКОВИЋА НАКОН ИЗБАЦИВАЊА: Глумац са Балкана добио улогу у "Белом лотусу"
КАКО је најављено, трећу сезону популарне серије снимаће на и око Кох Самуија, Пукета и Бангкока.
Фото: П. Митић
Након што је ХБО избацио Милоша Биковића из серије "Бели лотус", након ужасних напада ос стране Министарства спољних послова Украјине, нашли су му замену и то колегу из Бугарске.
Бугарски глумац Џулијан Костов ће играти сталног руског лика, којег је првобитно требало да глуми Милош.
Фото: АТА имагес
Како је најављено, трећу сезону популарне серије снимаће на и око Кох Самуија, Пукета и Бангкока, пише "Деадлине".
Ако је судити по коментарима, Џулијан је мега популаран, а осим глуме бави се и продуцирањем - због чега су га неки назвали "бугарски Биковић".
Костов је познат по улози Феђора Каминског, лика инспирисаног Русијом, у Сезони 1 Нетфликсове фантази серије Схадоw & Боне.
БОНУС ВИДЕО:
ПОСВЕЋЕНОСТ ЈЕ КЉУЧ УСПЕХА | Божићни "Новости" интервју | Вики Миљковић
Препоручујемо
НЕ БОЈИМ СЕ СВОГ МИШЉЕЊА: Гоца Тржан о концертима, албуму, актуелностима (ФОТО/ВИДЕО)
05. 02. 2024. у 08:05
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)