У АВИОН НЕ УЛАЗИМ ТРЕЗНА: Нада Топчагић шокирала признањем
НАДА ТОЧАГИЋ никада од јавности није крила да има велики страх од авиона, а сада је признала да никада не лети трезна.
Фото: Јутјуб принтскрин/ново јутро
Она се присетила неколико ситуација које су се догодиле када је летела сама, а једном приликом је закаснила на лет због страха.
Фото: АТА имагес
-Увек је било добро када су ишле и остале колеге, па сви заједно летимо, али се дешавало да летим сама из Беча за Тирол, ја сама у авиону, а имало је само седам путника. Догодиле су се турбуленције, а ја сам почела тако да урлам да су стјуардесе пришле до мене, а около све странци – рекла је она.
Фото: В. Данилов
Нада признаје да је највише нервира када негде путује, а мора да промени више авиона. Тада код ње креће паника коју решава тако што попије једну чашицу.
-Најгоре ми је било када сам сама летела, ти гејтови, лет касни, а ти треба да преседнеш негде, ја ту не могу да се снађем. Од страха не знам где се налазим и тако сам једном доживела да ми је авион одлетео, па сам пет дана остала у Милану – додала је Нада и признала да никада у авион не улази трезна.
-Немој да се фолирамо, ја морам да попијем и да будем расположена за авион, иначе нема шансе да кренем. Када би села трезна у авион, било би свашта.
(ГРАНД)
БОНУС ВИДЕО:
СВАКО ТРЕБА ДА БУДЕ СВОЈ | Божићни "Новости" интервју | Драган Којић Кеба
Препоручујемо
ПАД МИ ЈЕ ЗНАЧИО ДА КРЕНЕМ ДАЉЕ: Барбара Бобак о почецима каријере (ФОТО/ВИДЕО)
30. 01. 2024. у 23:05
МАЈА БЕРОВИЋ О ЕСТРАДИ: Цецу много волим, иста је и на сцени и приватно (ФОТО/ВИДЕО)
30. 01. 2024. у 22:20
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)