МИЛИЦА КОН У СВОМ СТИЛУ: Молила сам Марка да се разведемо на шест месеци, само да смршам

ВОДИТЕЉКА Милица Кон у свом стилу рекла је да је молила супруга Марка да се разведу како би смршала.

МИЛИЦА КОН У СВОМ СТИЛУ: Молила сам Марка да се разведемо на шест месеци, само да смршам

Фото: Принтскрин/Пинк

Наиме, она је констатовала да жена након развода обично доведе своју линију до савршенства, те је открила.

- Када сам у једном тренутку имала проблем са килажом, молила сам Марка да се разведемо. Рекла сам му ''Молим те, Марко, да се разведемо на шест месеци... Само да смршам!" Желела сам мало да пропатим, мало да ми не да децу, само да смршам. Он је на све то одговорио запрепашћено и рекао да су ми идеје ужасне, па да то не говорим јавно, али ево, сада сам рекла - испричала је она у шали за "Магазин ИН".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

НОВО ИЗНЕНАЂЕЊЕ НА РОЛАН ГАРОСУ! Испао и седми тенисер света!