ПРЕСЕЛИЋУ СЕ НА МАДАГАСКАР СА СУПРУГОМ: Биљана Сечивановић недавно постала директорка, сад изненадила изјавом
НАКОН што се делимично повукла из медија и постала директорка у фирми свог супруга, певачица Биља Сечивановић открила је да је у жељи да сачува брак спремна на све, чак и да се пресели на Мадагаскар.
Фото: АТА имагес
Певачица је открила због чега се повукла из медија и дотакала се новог бизниса који је покренула са супругом.
Фото АТА Images
-Кренули смо да се бавимо још неким послом ван овог мог, тако да допуњавамо то време. Рекла сам да ћу се певањем бавити док сам жива и док дишем. Музика је моја љубав и мој живот, то ме испуњава. Све док ме глас буде служио, ако драги Бог буде дао да ме послужи још, ја ћу певати себи и мојим драгим пријатељима, али да то сад буде под морањем, сваки викенд, то не– истакла је Биља и додала да је зарад љубави и бољег живота спремна на све.
Фото: Инстаграм/biljanasecivanovic, АТА имагес
-Боримо се као породица, као кућа да нешто створимо и зарадимо. Имала сам твновит пут и не жалим се, ја сам тај пут морала да пређем. Прешла сам тај пут, себи нешто створила и обезбедила неко место на овом небу и ја сам задовољна. Имам супруга и даће Бог да ми брак опстане 40 година. Ја ћу да га чувам и да се борим за тај брак. На Мадагаскар ћу да се преселим ако је то зарад нас и за нашу добробит -рекла је Биљана.
(Гранд)
БОНУС ВИДЕО:
"НОВОСТИ" ИНТЕРВЈУ: Аца Регина открио све о сарадњи са Филхармонијом
Препоручујемо
СЕСТРЕ ГОБОВИЋ: Нисмо се приклониле новокомпонованим трендовима (ФОТО)
06. 12. 2023. у 08:05
НАТАША ПАВЛОВИЋ: Снови који су улепшали живот, а поносна сам највише на приватност
04. 12. 2023. у 08:05
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ИРАН ПОСЛАО ЈАВНУ ПОРУКУ СРБИЈИ: "Ви и ми смо симбол отпора и пркоса - остаћемо јаки и уједињени"
"ОД БЕОГРАДА до Техерана, видљив је исти образац насиља и непоштовања међународног права и људских живота."
25. 03. 2026. у 20:54
Коментари (0)