МОЈЕ ПЕСМЕ СУ ЛИЧНЕ: Христина Вуковић објавила први албум

Д.Б.М.

11. 11. 2023. у 17:22

МЛАДА поп кантауторка Христине Вуковић објавила је концептуални деби албум "Бедем", који говори о усамљености и отуђености.

МОЈЕ ПЕСМЕ СУ ЛИЧНЕ: Христина Вуковић објавила први албум

Радоје Пантовић

Певачица је исткла да је "Бедем" прича о путовању кроз себе, у девет песама:

- Свака песма је као једно мало поглавље, једна мала перспектива о тим разноразним бедемима који нас окружују и о својеврсним "зидовима", које градимо око себе, а који су главни мотив за сам албум. Надам се да ће бити препознато оно што сам желела да дочарам, поручим, укажем. Моје песме су изузетно личне.

Првом албуму су претходили синглови и спотови "Децембар", "Касним", "Сами заједно" и "Усамљени људи".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ПРЕ МАСАКРА У ШКОЛИ УБИО МАЈКУ, БРАТА И СЕСТРУ: Нови детаљи језивог злочина у Канади

ЗАМЕНИК комесара Краљевске канадске коњице (РЦМП) за Британску Колумбију Двејн Мекдоналд изјавио је да је до пуцњаве у средњој школи у Тамблер Риџу, у којој је према последњим подацима, погинуло 10 особа, дошло у уторак око 13.20 по локалном времену и да је полиција по доласку затекла осумњиченог мртвог у школи.

12. 02. 2026. у 07:29

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

ВАКЦИНА ПРОТИВ РАКА СТИЖЕ У СРБИЈУ: Добијамо је одмах после Руса, ево када ће је примити наши пацијенти

МИНИСТАР без портфеља задужен за област међународне економске сарадње Ненад Поповић изјавио је данас да ће у мају први пацијенти у Русији примити вакцину против рака, а да ће пацијенти из Србије бити први који ће одмах после руских, крајем године, примити ту вакцину.

12. 02. 2026. у 09:41

Коментари (0)

СУБОТИЧАНИН ИСПИСАО ЈЕДНУ ОД НАЈЛУЂИХ ПРИЧА У ИСТОРИЈИ СПОРТСКОГ КЛАЂЕЊА:  Три добитна тикета у SOCCERBETU – 30 милиона динара!