НОВИ УЧЕСНИЦИ, ДОБРО ПОЗНАТА ПРАВИЛА: Вечерас почиње никад узбудљивија сезона шоу програма “Брак на невиђено”

Промо

28. 09. 2023. у 10:00

НОВА, пета сезона јединственог и најпопуларнијег домаћег шоу програма за упознавање „Брак на невиђено“ почиње вечерас у 22 часа на телевизији Пинк, а оно што ће од самог почетка приковати гледаоце за екран јесу феноменални учесници и новитети у емисији.

НОВИ УЧЕСНИЦИ, ДОБРО ПОЗНАТА ПРАВИЛА: Вечерас почиње никад узбудљивија сезона шоу програма “Брак на невиђено”

Фото: Промо

И у овој сезони ће кандидате, односно будуће младенце, у свакој епизоди кроз припреме за венчање водити Милица Кон. Након што је тим психолога емисије „Брак на невиђено“ спојио кандидате, Милица ће дати све од себе да их доведе до олтара и да склопе брак. Оно што је другачије у односу на претходне сезоне, јесте то да се венчања обављају на предивном месту, на Ади Циганлији, са погледом на језеро.

У првој епизоди пете сезоне, пред чувеном матичарком Лиљом први пут ће се срести клупска певачица Тамара Радмиловић и општински чиновник Лав Арсић. Тамара има искуства у музичким такмичењима, а од недавно има налог на једној контроверзној мрежи.

Такмичила сам се у Пинковим звездама и у такмичењу Звезде Гранда, а од скоро сам отворила налог на Онлy Фанс-у – каже Тамара.

Фото: Промо

Са друге стране, Лав је момак који је у тренингу и за себе каже да је веома духовит:

Ја сам шармантна особа, насмејан, велики шаљивџија, у преводу, као играчка на навијање.

Ово двоје младих нису имали среће у љубави, а велику љубав посебно прижељкује будућа млада Тамара. На папиру, Тамара и Лав су идеалан пар, али да ли ће то бити довољно за склапање брака?

У првој епизоди, гледаоци ће упознати будуће младенце, њихове животе, али и потребе, жеље и очекивања од везе и брака, а потом и видети процес бирања венчанице и одела. Као и у претходним сезонама, у свакој епизоди ће се појављивати специјални гости – психолози, астролози и ВИП личности – које ће разоткривати кандидате: проналазити њихове мане, али и истицати њихове врлине. У вечерашњој епизоди, специјални гост биће Тамара Ђурић, која ће пре венчања претрести са кандидатима све важне теме и дати процену. Али коначна одлука је на кандидатима – да ли су за брак на невиђено или невиђени брак.

Да ли је тим јединственог шоу програма за упознавање овог пута направио прави спој и да ли су Тамара и Лав једно за друго, сазнаће у емисији „Брак на невиђено“. Уколико хемија проради, венчаће се, а затим упутити на медени месец. Током њиховог боравка на меденом месецу, екипа емисије, на челу са Милицом, посетиће их да провери како функционише њихова брачна заједница и да ли су заиста савршени партнери.

Да ли ће Тамара и Лав коначно пронаћи праву љубав, гледаоци ће сазнати у првој епизоди пете сезоне емисије „Брак на невиђено“ вечерас од 22 часа на телевизији Пинк!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ВЕЛИКУ ПОДРШКУ ДОБИЈАМО ОД ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Мали Лука има ретку болест, а ово је његова прича (ВИДЕО)