ОПРОШТАЈНО ПИСМО БИВШЕ УЧЕСНИЦЕ ПАРОВА: Ове речи исписала на српском пре смрти

Андријана Нешић

15. 07. 2023. у 12:29

ТЕЛО бивше учеснице "Парова" Вољенке Илић (50) пронађено је у једном граду у провинцији Пуерто Плата у Доминиканској Републици. Сумња се да је извршила самоубиство, а истрага тамошњих власти је и даље у току.

ОПРОШТАЈНО ПИСМО БИВШЕ УЧЕСНИЦЕ ПАРОВА: Ове речи исписала на српском пре смрти

Фото: Принтскрин

Како пишу тамошњи медији, партнер преминуле Вољенке, који два дана није имао контакт са њом, замолио је пријатељицу да је обиђе. Она је, видевши да Вољенке нема, обавестила полицију која је изашла на лице места и која је, после детаљне претраге пронашла беживотно тело у базену.

Како пише портал "Интернационале нотициас", судски вештак Марио Сезар Лопез, судски вештак задужен за случај, утврдио је да је узрок смрти гушење утапањем.

Како се наводи, у стану, односно на столу, пронађена је порука на српском језику, као и омањи дневник, који је по свој прилици Вољенка оставила.

- Жао ми је, не могу више да живим. Чувај своју ћерку, звала ме је мајка - наводи портал.

Срцепарајући текст прати и фотографија преминуле мајке, као и свећа, шест светаца, плишани зечић и Вољенкин пасош.

Наводи се и да су Вољенкине ноге биле везане сивом траком, као и да је пронађен црно-плави конопац за вежбање на бутини. Два сива и два плава тега била су везана за Вољенкину главу, причвршћена селотејп траком и црним конопцем. На глави јој је био и бели вео.

Иако је случај у почетку третиран као могуће самоубиство, полиција ипак не искључује да се можда нешто друго догодило.

Тренутно се спроводи детаљна истрага.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИ У ШОКУ ГЛЕДАЈУ И ДЕЛЕ СНИМАК: Погледајте како су огромни таласи прогутали омиљено летовалиште наших људи у Грчкој (ВИДЕО)

СРБИ У ШОКУ ГЛЕДАЈУ И ДЕЛЕ СНИМАК: Погледајте како су огромни таласи "прогутали" омиљено летовалиште наших људи у Грчкој (ВИДЕО)

СНАЖНО невреме које је захватило Халкидики донело је неуобичајене призоре из Пефкохори, грчког летовалишта које Срби масовно посећују сваког лета. Уместо уобичајене зимске тишине, обала изгледа као под ударом филмске олује: таласи прелазе преко читавог шеталишта, а ветар савија палме дуж обале Грчке.

03. 02. 2026. у 15:55

Коментари (0)

ОДАВДЕ ПОТИЧЕ: Ово је Жикина породична кућа у Јасиковици (ФОТО)