ОГРОМНО ДВОРИШТЕ, ЛУКСУЗНИ НАМЕШТАЈ, ФОНТАНА: Завирите у рај који је Стоја Новаковић себи направила

Новости онлајн

27. 05. 2023. у 22:55

ФОЛК звезда Стоја Новаковић одлучила се за живот ван града на своје имање у Перлезу, на коме се налази њена породична кућа.

ОГРОМНО ДВОРИШТЕ, ЛУКСУЗНИ НАМЕШТАЈ, ФОНТАНА: Завирите у рај који је Стоја Новаковић себи направила

Фото: Принтскрин/Јутјуб/ Grand News Online

Кућу у којој је одрасла, надомак Зрењанина, Стоја је реновирала и за себе направила дом у коме ужива, далеко од београдске вреве.

Фото: Инстаграм

Огромно двориште окружује кућу, а Стоја је одлучила да га уреди, како би свакодневно уживала у својој оази мира. Двориште препуно цвећа, украсила је фонтаном, палмама, али и летњиковцем у коме обожава да угости драге људе.

Унутрашњост дома уредила је на модеран начин, па тако доминира бела боја и луксузни комади намештаја, док је кухиња од трпезарије одвојена шанком.

Једну собу адаптирала је у "wалк ин" гардеробер, који је дефинитивно њена омиљена просторија у дому.

БОНУС ВИДЕО:

НАРОДНА МУЗИКА ЈЕ МОЈ ИЗБОР Ивана Димковски у "Са звездама на ти"

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: Држава нам је на погрешном путу!

ХРВАТИ ПОСЛАЛИ ЈАСНУ ПОРУКУ: "Држава нам је на погрешном путу!"

ВЕЋИНА грађана Хрватске сматра да земља иде у погрешном смеру, а највише примедби имају на корупцију, инфлацију, ниске плате, мале пензије и сиромаштво, показало је децембарско истраживање Кробарометра, објављено у Дневнику хрватске Нове ТВ.

26. 12. 2025. у 12:34

Коментари (0)

ИСМЕЈАВА НАШЕ СВЕТИЊЕ!: Народ не прашта њене јавне испаде - БиХ тражи ЗАБРАНУ за Северину