ИДЕ МИ ТО: Емир Лапсус у љубавном троуглу са плавушом и црнком
Емир Аличковић, фронтмен Лапсус бенда, важи за миљеника жена још од првог појављивања, а да се са лепшим полом добро сналази са обе стране камере потврдио је у новом споту за песму “Иде ми”.
Фото: Принтскрин Јутјуб/ LapsusBandOfficial
За потребе сценарија, један од најпожељнијих момака на овим просторима снимио је вреле сцене са атрактивном црнком, али није се задржао само на соби и кревету, већ је нежности размењивао и под тушом, али и у џакузију.
Фото: Принтскрин Јутјуб/ЛапсусБандОффициал
Све ово наишло је на одобравање фанова а спот је од премијерног приказивања изазвао лавину коментара како на песму тако и на филмске сцене.
- Оно што је занимљиво је да је нова песма део пројекта од две композиције а премијера друге се очекује за пар недеља и тада ће се сазнати судбина нашег љубавног троугла. Што се шкакљивих сцена тиче, само ћу рећи да смо сви уживали на снимању што се, надам се и види - кроз осмех је поручио Емир.
Фото: Принтскрин Јутјуб/ЛапсусБандОффициал
У наставку погледајте и послушајте нову песми и спот:
БОНУС ВИДЕО:
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ГОРИ АМЕРИЧКИ НОСАЧ АВИОНА: Хитно се огласила Централна команда САД
ДАНАС је на америчком носачу авиона USS Gerald R. Ford (CVN-78) избио пожар, који је у међувремену угашен.
12. 03. 2026. у 16:38
ИРАНЦИ ТВРДЕ - НЕТАНЈАХУ ЈЕ УБИЈЕН: Шта се десило Бибију? Први пут од почетка рата и "Иранци изађите на улице"
СПЕКУЛАЦИЈЕ о наводној смрти израелског премијера Бењамина Нетанијахуа појавиле су се јуче на друштвеним мрежама, а пренео их је хебрејски веб-сајт иранске новинске агенције Тасним. Шта се с њим догодило - одговор је стигао дан касније. Жив је и здрав и како поручује на првој конференцији од почетка рата - спреман је да борбе приведе крају.
12. 03. 2026. у 22:29 >> 22:37
Коментари (0)