"ПОДРШКА КОНСТРАКТЕ НАЈВЕЋИ ВЕТАР У ЛЕЂА": Лук Блек о наступу на Беовизији

Биљана Ристивојевић

06. 03. 2023. у 16:38

МУЗИЧАР и српски представник на Песми Евровизије Лук Блек изјавио је данас да му је подршка прошлогодишње победнице Констракте била највећи ветар у леђа.

ПОДРШКА КОНСТРАКТЕ НАЈВЕЋИ ВЕТАР У ЛЕЂА: Лук Блек о наступу на Беовизији

Фото: Танјуг

Он је истакао да није навикао на овај формат извођења и представљања себе и наступа на великој бини и истакао да неко ко такође није био у овом формату, као што је Констракта, може да зна како осећа.

- Нисам добио од публике највише гласова, нити од жирија, тако да заправо нисам ни веровао у победу. Мислим да од мене постоје много бољи перформери. Ја само нисам наступао много дуго, али знам да сам јако дисциплинован што се тиче свега, тако да ћу сваким даном да радим све више и више и онда ћу бити бољи од свих - рекао је Блек.

Како је рекао, утисци му се полако слежу и додао да већ данас крећу припреме за Ливерпул.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

"ТРАМП ТАМО ДА ИЗБАЦИ 1000 ВОЈНИКА НА ОСТРВО, НИКО МУ СЕ НЕЋЕ СУПРОСТАВИТИ" Вучић о Гренланду - Када питам а како Косово, сви спусте главу!

ГОВОРЕЋИ јутрос у емисији "Јутро" на Телевизији Прва, председник Србије Александар Вучић дотакао се и лицемерја међународне заједнице када је у питању однос који сада имају по питању Гренланда и онај који су некада имали по питању Косова и Метохије.

25. 01. 2026. у 13:20

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

У ФЕБРУАРУ ПОТПУНИ КОЛАПС ПОЛАРНОГ ВРТЛОГА? Хладна маса заледиће Европу, ево шта нас очекује

НАКОН стратосферског загревања почетком фебруара, најновије прогнозе показују потенцијални потпуни колапс поларног вртлога, што ће на крају довести хладан ваздух и у Европу, пише Severe Weather Europe.

23. 01. 2026. у 14:21

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: Имам проблем што ради на националној телевизији

ДЕВАЛВИРАЛА ЈЕ ЈУТАРЊИ Колега оштро о Јовани: "Имам проблем што ради на националној телевизији"

ВОДИТЕЉ Огњен Несторовић без улепшавања и задршке проговорио је о свом односу са Јованом Јеремић, колегиницом која данас ради у медијској кући у којој је он некада градио своју новинарску и водитељску каријеру.

25. 01. 2026. у 20:42

Коментари (0)

ВЕЛИКУ ПОДРШКУ ДОБИЈАМО ОД ПРЕДСЕДНИКА ВУЧИЋА: Мали Лука има ретку болест, а ово је његова прича (ВИДЕО)