РИЈАНА ПРВИ ПУТ ПОКАЗАЛА СИНА: Позирала са деветомесечним наследником (ФОТО)

Биљана Ристивојевић

16. 02. 2023. у 16:02

НАКОН што је Ријана изненадила публику на наступу на Супербоулу и открила да очекује друго дете, сада је први пут показала свог деветомесечног сина којег има с репером АСАП Рокијем и фанови су одушевљени.

РИЈАНА ПРВИ ПУТ ПОКАЗАЛА СИНА: Позирала са деветомесечним наследником (ФОТО)

Фото: Принтскрин/Јутјуб

Ријана и њена породица красе насловницу британског "Вогуа" за март, а у интервјуу је говорила о одлуци да наступи на Супербоулу након дугогодишњег бојкота, о мајчинству и новим песмама.

На насловници престижног магазина, 35-годишња певачица држи се за руке с репером који носи њиховог сина у наручју, љубећи га у образ.

Ово је први пут да је лепотица са Барбадоса поделила фотографије свог сина, којег је родила у мају 2022.


На друштвеним мрежама поделила је фотографије са снимања, написавши уз њих "моја савршена беба", а одушевљени фанови су се расписали како изгледају као савршена породица.

Подсетимо, Ријана је након наступа на Супербоулу објавила да ове године очекује још једно дете с репером, а изјавила је и да жели да објави албум ове године.

- Искрено, било би смешно да није ове године. Али ја се само желим да се забавим. Само желим стварати музику и снимати спотове - изјавила је.

(Телеграф)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.

09. 02. 2026. у 11:13

Коментари (0)

НИСИ САМА: Емотивна прича о оздрављењу затворила јануарски репертоар у театру хуманости