МАМИНА КОШУЉА ИЗ '86: Драгана Косјерина се присетила мајке (ФОТО)

Андријана Нешић

06. 01. 2023. у 14:54

АТРАКТИВНУ водитељку Драгану Косјерину већ годинама гледамо на малим екранима. Популарност је стекла као спортска новинарка, а приликом преласка на РТС освојила је срца публике својим природним понашањем, дикцијом и отменошћу.

МАМИНА КОШУЉА ИЗ 86: Драгана Косјерина се присетила мајке (ФОТО)

Фото: Јутјуб принтскрин/K1 Televizija

Драгана није имала једноставно детињство. Због рата је избегла из родног Сарајева, а при доласку у Београд су уследили додатни трауматични догађаји. Водитељка је једном приликом рекла да је као дете имала низ стресних ситуација. Она се сада са сетом присетила своје прошлости, али само оних лепих успомена. Наиме, Драгана је поделила фотографију где је обучена у лежерну црвену кошуљу, а баш за овај одевни предмет посебно је везана јер је припада њеној мајци. 

- Комад маја у децембру…и мамина свилена кошуља из ‘86 - написала је она. 

Водитељка је отворено за медије говорила о тешким тренуцима кроз које је прошла. 

- Прво избеглиштво. Друго - оца нисам видела четири године. Када се наша породица коначно поново састала, кад смо видели да смо сви ту живи и здрави, требало је креирати нов живот. Потом се цела прича завршила разводом родитеља, што је опет траума. Не желим да ово звучи патетично, али током целог мог детињства смењивале су се озбиљне турбуленције. Због тога сам веома брзо одрасла. Негде сам прочитала да су на породицу највише усмерена деца из растурених домова. То је истина. Не прође дан да се с мојима не чујем телефоном, а у међувремену разменимо ко зна колико порука - испричала је Драгана раније за "Свет".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

ВАШИНГТОН ПОСТ ТВРДИ: Руска служба спремала сценарио са атентатом на Орбана

РУСКА Спољна обавештајна служба (СВР) наводно је разматрала планове за утицај на изборе у Мађарској, укључујући и инсценирање атентата на премијера Виктора Орбана, у циљу јачања подршке Орбану, показује интерни документ до којег су дошле европске службе безбедности, пише данас Вашингтон пост (WП).

21. 03. 2026. у 13:35

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром

ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.

17. 03. 2026. у 19:10

Коментари (0)

ВОЈИСЛАВ ШЕШЕЉ: Морам да саопштим вест која су ми јавили пре неколико минута