"ЗАДОБИО САМ ОЗБИЉНЕ ОПЕКОТИНЕ": Амерички комичар се опоравља након што је изгорео у пожару

АМЕРИЧКИ комичар Џеј Лено каже да је "добро" након што је изгорео у пожару у суботу када је изгорело возило у његовој гаражи у Лос Анђелесу.

ЗАДОБИО САМ ОЗБИЉНЕ ОПЕКОТИНЕ: Амерички комичар се опоравља након што је изгорео у пожару

Фото: Profimedia

- Задобио сам озбиљне опекотине од пожара на бензину - рекао је он у краткој изјави у понедељак, додајући: „Треба ми само недељу или две да се вратим на ноге“.

Бивши водитељ Вечерашњег шоуа задобио је опекотине по лицу и рукама.

Новински сајт ТМЗ објавио је да је пламен опекао леву страну Леновог лица, али „није продро у његово око или уво“.

Узрок пожара још није познат.

Лено, 72, пребачен је у Гросман центар за опекотине, где је и даље на лечењу.

Портпарол болнице рекао је у саопштењу да Лено "жели да сви знају да је он у стабилном стању и да се лечи" због повреда које је удесио у његовој гаражи током викенда.

Он је у добром расположењу и дирнут је свим испитивањима о његовом стању и добрим жељама и жели да свима стави до знања да је добро.

Ватрогасна служба Бурбанка је у саопштењу навела да је одговорила на хитни позив у 12:28 по локалном времену (20:28 ГМТ) 12. новембра, где су "проценили и лечили једног одраслог мушког пацијента".

БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера

ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.

10. 07. 2026. у 12:18

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ЈЕЗИВ СНИМАК! Кобра и питон у борби на живот и смрт - познато који рептил је изашао као победник (ВИДЕО)

ВОЗАЧИ на Тајланду наишли су на несвакидашњи призор поред пута. Снимили су борбу на живот и смрт два рептила, тачније борбу питона и краљевске кобре.

08. 07. 2026. у 17:19

Коментари (0)

ЗЛАТНА БАЈКА О ХУМАНОСТИ: Фондације  Mozzart , НОРБС Плус и Небојша Миловановић заједно за Тиршову