"ОТИШЛА ЈЕ МОЈА ЋЕРКА, МОЈА БОЈАНА": Потресне речи оца преминуле српске манекенке (ФОТО)
ВЕСТ о трагичној смрти манекенке Бојане Шарац данас је све изненадила, а сада се на друштвеним мрежама огласио њен отац Младен.
Фото: Приватна архива
Наиме, он је потврдио вест о смрти своје ћерке.
- Отишла је моја ћерка. Узео ми је бог у њеној 28. години! Моја Бојана биће сахрањена у Сремским Карловцима у понедељак 18.07.2022 13,00х на гробљу Черат - написао је он пре три дана на друштвеној мрежи.
Подсетимо, Бојана Шарац је била модел, манекенка, стилисткиња, колумнисткиња и глумица, и сваку од ових улога преузела је радом у модној индустрији у претходних десет година.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИЧКЕ СНАГЕ НАПУШТАЈУ ИРАК Заиди: Од овог датума креће повлачење војске
ИРАЧКИ премијер Али ел Заиди изјавио је данас да ће америчке војне снаге напустити Ирак до 30. септембра, оценивши да његова посета Вашингтону представља почетак нове фазе у односима две земље, засноване на економској сарадњи, а не на војним везама.
14. 07. 2026. у 19:45
НОВИ ЈЕЗИВ СНИМАК ДРАМЕ У АВИОНУ: Супруга држи Србина да не испадне из авиона (ВИДЕО)
НА лету из Солуна за Михнен прошлог петка догодио се инцидент када је током лета пукао прозор авиона, а онда је дошло до декомпресије кабине.
14. 07. 2026. у 17:57
ВОДИТЕЉКА ГОДИНАМА НЕ СПАВА СА МУЖЕМ: "То је за мене трауматично!"
ВОДИТЕЉКА са супругом већ годинама не спава у истом кревету...
14. 07. 2026. у 11:17
Коментари (1)