ПЕВАЧИЦА НЕ МОЖЕ НА МЕДЕНИ МЕСЕЦ: Откривено због чега Катарина Грујић и фудбалер нису отишли на свадбено путовање

11. 06. 2022. у 07:38

КАТАРИНА Грујић и Марко Гобељић морали су сва путовања да одложе до новембра, па и Медени месец.

ПЕВАЧИЦА НЕ МОЖЕ НА МЕДЕНИ МЕСЕЦ: Откривено због чега Катарина Грујић и фудбалер нису отишли на свадбено путовање

Foto: ATA images

Певачица и њен супруг, фудбалер Марко Гобељић планирали су да иду на летовање, али су због њених тезги и његових обавеза у клубу померили свадбено путовање за крај новембра.

- Каћа и Марко су непредвидиви. Кад год добију неколико дана слободно, спакују се буквално за пет минута, резервишу авион и хотел, а ћеркицу оставе код Каћине сестре Бојане. Тако су радили када су ишли у Црну Гору и Дубаи. Сада су планирали да иду на море, али је Каћи менаџер заказао наступе до краја новембра, а и он има доста обавеза у клубу. Зато су дефинитивно морали да одложе медени месец - прича извор.

Каћу је признала да је отказала одмор због посла:

- Скоро нећемо имати заједнички одмор, јер имам заказане наступе до краја новембра. После тога планирамо да идемо на две недеље на једно лепо путовање, али не бих откривала ништа - рекла је она.

Каћа Грујић не жели да ангажује бебиситерку. Певачици у чувању ћерке Катје помажу родитељи Биљана и Груја, као и сестра Бојана. 

(Информер)

БОНУС ВИДЕО - Потукле се водитељке слагалице

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (0)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)