"СВОЈОЈ ДЕЦИ ПЕВАМ НА СРПСКОМ": Америчка глумица нашег порекла проговорила о Србима, па псовком шокирала водитеља (ВИДЕО)
АМЕРИЧКА глумица српског порекла, Саша Александер гостовала је у емисији чувеног Конана О’Брајена и том приликом водитељу је покушала да објасни како звуче псовке у Србији.
Фото: Printscreen Тикток/sanjalica18
Глумица Саша Александер је најпре објаснила да је њена мајка пореклом из Србије и да она својој деци у кући пева песме на нашем језику. Дотакла се и свог детињства па је напоменула како је одрасла уз нашу музику.
Такође је рекла да је српски језик један од тежих, али да има дубину и емоцију у себи. И док се очекивало да ће можда нешто и отпевати на српском, ипак је прича кренула у другом правцу па су је тако питали како звуче наше псовке.
Истини за вољу, тешко је на страни језик дочарати те речи, али се глумица одлично снашла.
Онда су је питали како би звучала нека псовка, а Саша је нашла начина да објасни али и засмеје све у студију.
Подсетимо, Саша Александер је рођена као Сузана Дробњаковић, и има импресивну холивудску каријеру. Рођена је у Лос Анђелесу, а мајка и отац су јој Срби. Од 2007. године удата је за редитеља Едуарда Понтија, сина славне Софије Лорен. Са њим има двоје деце.
БОНУС ВИДЕО - Провокативно издање Секе Алексић
Препоручујемо
ЏОНИ ДЕП ПОСТАО "ТИК-ТОКЕР": Глумац отворио профил на популарној друштвеној мрежи
08. 06. 2022. у 10:20
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница
ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...
24. 03. 2026. у 22:24
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
"ИМА ЖИВОТА И БЕЗ ЕУ - ОНА ЈЕ САМО СЕНЗАЦИЈА" Милановић изненадио изјавом: "Она је фасада и надоградња, и то док траје..."
ХРВАТСКИ председник Зоран Милановић примио је данас у Загребу македонску председницу Гордану Сиљановску Давкову и поручио да процес приступања њене земље предуго траје, да не може да даје савете, али да има живота и без Европске уније (ЕУ).
25. 03. 2026. у 10:29
Коментари (0)