ДРАГАНА КАТИЋ НИЈЕ ИСПРАТИЛА ИГОРА НА ВЕЧНИ ПОЧИНАК: Водитељка се огласила и открила разлог таквог потеза (ФОТО)
САХРАНА певача Игора Старовића, који је у уторак преминуо у 56. години, одржана је на гробљу Лешће.
Фото: Архива Новости/sarics/В. Данилов
Иако су сви очекивали да ће на сахрану Игора Старовића доћи и водитељка Драгана Катић, која је са преминулим певачем била у великој љубави пре скоро три деценије, то се ипак није десило.
FOTO: Ata images
Наиме, Драгана се сада огласила и открила разлог због ког није дошла Игора да испрати на вечни починак.
- Нисам дошла јер нисам у Београду. Пре 27 година смо били у љубави. Много ствари се десило и у Игоровом и у мом животу у међувремену. Због тога што сам ја јавна личност не желим да узимам простор људима који су последњих 20 и кусур година обележили његов живот и били са њим. Ако ако желе да имају медијски простор, треба да га имају. Памтићу га у најлепшем могућем сећању - рекла је Драгана Катић.
(Информер)
Препоручујемо
НИКАДА НЕ ОДУСТАЈТЕ: Лепа Брена на концерту у Бањалуци послала снажну поруку (ФОТО)
06. 12. 2025. у 16:50
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)
У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!
29. 11. 2025. у 08:00
ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак
ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.
28. 11. 2025. у 14:45
ТРАМП УКРАО ШОУ НА ЖРЕБУ ЗА СП: Сцена која је обишла свет - Меланија није крила одушевљење (ВИДЕО)
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп био је у центру пажње на извлачењу група за Светско фудбалско првенство 2026. године, где је извео свој познати YMCA плес и примио прву ФИФА-ину награду за мир.
06. 12. 2025. у 10:31
Коментари (0)