МИЛАН СТАНКОВИЋ ОТИШАО У МАНАСТИР: Певач објавио фотографије (ФОТО)
МИЛАН Станковић манастир Хиландар и Свету Гору посетио је током ускршњих празника, а своје време још увек тамо проводи у вери и молитви.
Фото: Instagram printscreen/milanstankovic
Прелепе кадрове из Грчке и манастира Свете Горе поделио је и са својим пратиоцима на Инстаграму.
Недавно је о вери и јавно говорио:
- Хајде да се латимо спасоносне Исусове умносрдачне молитве, која је кључ за освајање унутрашњих простора, за трезвеноумље, упознавање Бога, себе и стварности. А онда нам неће бити важне баналности и трачарење. Тада ћемо моћи да се обрадујемо, а не снебивамо када наша браћа и сестре иду у манастир. Молим вас да се најпре упознамо, покајемо и измиримо с Богом, да искорачимо из пролазних и тривијалних ствари, из времена у вечност. Из статистике преживелих у пуноћу живота. То су моје жеље људима.
БОНУС ВИДЕО - АНА БЕКУТА изненадила стајлингом
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!
ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.
21. 07. 2026. у 18:37
НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!
ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.
17. 07. 2026. у 12:51
ДЕЧАК ЈЕО КОБАСИЦУ И УМРО: "Кад би знали шта крпељ може..." Први смртни случај у свету
РЕЧ је о првом познатом смртном случају на свету узрокованом овом алергијом.
23. 07. 2026. у 07:19 >> 23:04
Коментари (0)