ПРЕОКРЕТ - ЏОНИ ДЕП ДОКАЗАО ДА ЈЕ ОН ЖРТВА: У судници пуштен снимак његове бивше жене који је све оставио без речи (ВИДЕО)
ЗАВРШЕНО је сведочење Џонија Депа у парници коју је покренуо против бивше супруге Амбер Херд.
Фото: Принтскрин
На крају сведочења глумца је испитивала његов адвокат Камила Васкез, а исказ је закључио изјавом да је он био жртва породичног насиља.
Адвокатски тим глумца као доказ на суду приложио је снимак на коме се Џони Деп и Амбер Херд жестоко свађају.
- Реци целом свету, Џони, да си ти жртва насиља. Реци: Ја, мушкарац, жртва сам породичног насиља - говори Амбер Џонију на снимку.
- Шта сте одговорили Амбер на ово што смо чули? - питала га је адвокатица.
- Одговорио сам да јесам - закључио је глумац.
Џони Деп је протеклих дана на суђењу покушао да докаже да је он био жртва породичног насиља, а не његова супруга.
Између осталог, он тврди да га је Херд у жару свађе погодила стакленом флашом која му је одсекла део прста, те да га је често физички нападала.
"Шамарала сам те!"
Глумац је на суд донео снимак на коме Амбер признаје да га је ударала.
- Шамарала сам те, нисам те ударала шакама. Ниси добио ударце шакама, него шамаре. Не знам који су били покрети руку, али си добро. Нисам те повредила. Престани да будеш беба, Џони - говори бесна Амбер у снимку који је Деп приложио као доказ.
Многи Депови сведоци тврде да га је Херд злостављала, а његов шеф обезбеђења донео је фотографије за које тврди да приказују Депове модрице након што га је Амбер ударала и на лицу му гасила цигарету.
(Ало)
Препоручујемо
МОЈ ЦИЉ ЈЕ ИСТИНА: Џони Деп сведочио у суђењу против бивше супруге Амбер Херд
19. 04. 2022. у 23:02
ЛАЖНО ГА ПРИКАЗАЛА КАО НАСИЛНИКА? Почело суђење између Џонија Депа и Амбер Херд (ФОТО)
11. 04. 2022. у 23:27
ЏОНИ ДЕП И АМБЕР ХЕРД УОЧИ СУЂЕЊА: Бивша супруга огласила се писмом (ФОТО)
10. 04. 2022. у 19:21
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)