ПЕСМЕ НА ПОКЛОН: Концерти поводом 8. марта, Дана жена
ПОВОДОМ данашњег празника Дана жена, Београђанке и њихове јаче половине вечерас ће на концерту у "Комбанк дворани" својим хитовима разгалити група "Неверне бебе".
Фото В. Данилов
Саша Матић и Скупштина града Београда свим припадницама лепшег пола поводом 8. марта поклањају двочасовни концерт фолк певача, који ће бити емитован од 20 часова на Студију Б, Сићве ТВ и Токсику, док ће на Б92 бити приказан од 22.15.
Луда журка спрема се вечерас у Хали спортова у Јагодини, где ће публику од 20 часова забављати чувени певач народне музике Мирослав Илић и тренутно једна од најпопуларнијих певачица Марина Висковић.
Фото Промо
А у Кисељаку, градићу у БиХ који знамо из песме "Кисељак, Кисељак, сваки момак весељак, кисељачке девојчице румене ко јабучице", у мотелу "Зиги", вечерас ће запевати Зорица Брунцлик уз пратњу "Кемиш бенда". Како је најављено, посетиоци ће уз карту која кошта 35 евра, уз хитове Брунцликове, уживати и храни и пићу.
Препоручујемо
"НОТЕ ЉУБАВИ" ДАМАМА НА ПОКЛОН: Концерт познатих уметника у Културном центру "Чукарица"
04. 03. 2022. у 12:10
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)