АНА СЕ ОБРАТИЛА РАСТИ: Ево шта је певачица поручила бившем супругу, многи тврде да су се помирили (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Ана Николић и репер Стефан Ђурић Раста су поново у сјајним односима.
Фото: Принтскрин/Ата
Певачица је бившем мужу честитала славу јавно, на свом Инстаграм профилу, уз његову песму "Адио аморе" и фотографију са ћеркицом Таром.
Занимљиво је да је Ана после развода задржала Стефаново презиме. Она је и даље госпођа Ђурић, иако годинама није у браку са репером.
Фото: Принтскрин/Инстаграм
БОНУС ВИДЕО:
Романа Панић у шетњи на савском кеју у Београду
Препоручујемо
ХРВАТИ "ВЕЛИКИ И ЈАКИ" ЖАЛЕ СЕ ЦЕНТРАЛИ НАТО ЗБОГ СРПСКИХ РАКЕТА: А не смета им војни савез Загреб-Тирана-Приштина
ПРЕМИЈЕР Хрватске Андреј Пленковић рекао је данас, коментаришући то што Војска Србије располаже новом хиперсоничном квазибалистичком ракетом кинеске производње ЦМ-400, да ће "разговарати са партнерима у НАТО и упозорити их на такво наоружање".
12. 03. 2026. у 19:25
ХОРОР У ХРВАТСКОЈ: Сви се хватали за главу, Американац једва остао жив (ФОТО/ВИДЕО)
СТРАШНЕ сцене виђене су у комшилуку на кошаркашкој утакмици.
13. 03. 2026. у 19:25 >> 19:26
Мирослав 33 године живи под земљом, без струје и воде: Хуманитарац поделио причу која је расплакала многе (ВИДЕО)
ДЕКА Мирослав из села Дворска код Крупња већ 33 године живи у земуници без струје и воде, а његов вапај за помоћ дирнуо је хуманитарца Марка Николића.
14. 03. 2026. у 11:54
Коментари (0)