ДОЂЕМ ЈА КОД ЊЕГА У САРАЈЕВО, А ОН МЕНИ КАЖЕ - СЛУШАЈ МАЛА: Сузана Манчић открила шта је планирала са Харисом
ЈЕДНА песма винула је у звезде Сашу Матића, а мало ко зна да ју је написао певач Харис Џиновић и то ни мање ни више него за Сузану Манчић.
Фото: Принтсцреен
Иако је била намењена водитељки, Харис је песму на крају проследио Саши, а сад је Сузана открила прави разлог.
- Пре много година смо Харис и ја покушавали да направимо неку сарадњу. Он је направио неке песме за мене и дођем ја у Сарајево и он ми то свира, мени се много допадне песма. И сад ја то певам, а он ме гледа и каже: "Слушај мала, 'ајде то мало, дај мало душе". Међутим, у том узрасту нисам имала душе за певање, тако да је песму отпевао он. Иначе је песма била намењена мени и сваки пут кад је чујем, врати ме у неко време. Стварно је песметина - испричала је Сузана у емисији "Звезде Гранда Специјал".
Открила је и шта ју је коштало певачке каријере:
- Док сам у својој каријери размишљала како изгледам, нисам могла да отпевам како треба. Када сам престала да размишљам о томе, кад сам пустила душу и срце, онда је кренула песма. Али касно - поручила је Сузана.
БОНУС ВИДЕО - БИВШИ НИСУ ПРОКОЦКАЛИ МОЈЕ ПОВЕРЕЊЕ: Наташа Беквалац о бившим супружницима
(Курир)
Препоручујемо
ОСЛЕПЕЛИ ЗБОГ ГРЕШКЕ У БОЛНИЦИ: Истина о томе како су Саша и Дејан Матић изгубили вид
19. 12. 2021. у 00:24
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ДРАМА НА НЕБУ: Руски авиони избацили уређаје близу британског носача авиона, хитно дигнути Ф-35
ВЕЛИКА Британија пресрела је два руска авиона након што је преместила носач авиона ка Арктичком кругу ради подршке мисијама НАТО.
06. 07. 2026. у 09:38
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)