НАДА ТОПЧАГИЋ БОЛУЈЕ ЗБОГ КОЛЕГИНИЦЕ: После Маринка напусти ме и Мерима, мој ослонац и подршка од почетка моје каријере

ПЕВАЧИЦА Нада Топчагић објавила је никад виђену фотку са Меримом Његомир, па се потресним речима опростила од дугогодишње пријатељице.

НАДА ТОПЧАГИЋ БОЛУЈЕ ЗБОГ КОЛЕГИНИЦЕ: После Маринка напусти ме и Мерима, мој ослонац и подршка од почетка моје каријере

Фото: Принтскрин

Наиме, Нада и Мерима Његомир имају заједничку прошлост, подржавале су једна другу, дружиле се приватно, али и наступале. Сада је Нада Топчањгић објавила до сада никад виђену фотографију Мериме и ње и потресним речима се опростила од колегинице.

- Када ти оде неко ко ти је био и више од пријатеља, као што је мени била моја Мерима, оде ми и део мог живота. Немам речи којима би описала како ми је! После Маринка напусти ме и Мерима, мој ослонац и подршка од почетка моје каријере. Жалост, бол и сећање никада неће нестати! Нека ти , Меримице моја, Бог отвори широм рајска врата где је теби и место! - написала је Нада. 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

"АКО КОРИСТИШ МЕГАФОН, ОНДА ТО НЕМОЈ НАЗИВАТИ ПИСМОМ" Песков оштро о Зеленском: Да је заиста желео да га преда Путину, могао је то да учини

ДА је Владимир Зеленски заиста желео да преда писмо руском председнику Владимиру Путину, могао је то једноставно да учини, без јавног објављивања, изјавио је портпарол Кремља Дмитриј Песков.

07. 06. 2026. у 13:37

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГРОБАРИ У ДЕЛИРИЈУМУ, ДЕЛИЈЕ СКИДАЈУ КАПУ: Он је нови тренер ФК Партизан?!