ОГЛАСИЛА СЕ КАЈЛИ ЏЕНЕР НАКОН ТРАГЕДИЈЕ: За стампедо нисмо знали све до краја концерта
НАКОН Трависа Скота огласила се његова партнерка Кајли Џенер, после трагедиије на реперовом концерту на музичком фестивалу у Хјустону, када је у стампеду погинуло осам особа, на десетине људи је повређено, а у болницу је превезено њих 11.
Фото: ЕПА
Кајли је са сестром Кендал Џенер била на концерту, пре и током Скотовог наступа, објављивала је слике и снимке, а за трагедију, како је истакла, сазнала је тек након његовог концерта.
- Травис и ја смо сломљени и разорени. Моје молитве иду свима који су трагично изгубили животе, били рањени или на било који начин повређени трагедијом. Такође, за Трависа, ком је јако стало до свих његових обожаватеља и за становнике Хјустона, желим да нагласим да нисмо знали да је дошло до трагичних смрти све до краја концерта - написала је Кајли.
- Да смо знали раније, одмах бисмо зауставили концерт. Шаљем своју најискреније сучешће свим породицама које пате током овог тешког времена и молићу се за оздрављење свих који су били повређени за време ове трагедије - додала је Кајли на Инсаграму.
Фото: Инстаграм/Принтскрин
Након трагедије огласио се и Травис који је истакао да је на располагању полицији за све што им је потребно како би што пре разјаснили шта се заправо догодило.
- Моје молитве су упуц́ене породицама које су погођене овим догађајем. Апсолутно сам сломљен због онога што се догодило синоц́ - написао је Скот на Твитеру, а затим се видеом обратио на Инстаграму и поручио:
- Моји фанови ми заиста значе и увек желим да имају позитивно искуство и кад год могу да схватим било шта што се дешава, заустављам емисију и помажем им да добију помоц́ која им је потребна. Ако имате било какву информацију, само контактирајте своје локалне власти. Сви се и даље молите.
Подсетимо, Тревис и Кајли имају ћерку Сторми и чекају дрго дете. Они су започели везу у априлу 2017. године, а она је са првим дететом затруднела свега два месеца касније. Сторми су добили 2018. године, али су наредне године раскинули.
Остали су у добрим односима због заједничког детета, често су се виђал, појављивали на разним догађајима и бринули заједно о наследници, а онда је уследило изненађење.
У јуну 2021. признали су јавности да су се помирили и сада чекају друго дете.
(Телеграф)
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
МРАЧНЕ ТАЈНЕ ХОЛИВУДА: Кирк Даглас оптужен да је сексуално напаствовао Натали Вуд
05. 11. 2021. у 22:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)