"РУЖИЦА" ДОБИЛА НОВО РУХО: Удружили се Дејан Петровић и Сергеј Ћетковић
ПОПУЛАРНИ трубач Дејан Петровић и његов "Биг бенд" у свом репертоару, који, притом, константно освежавају, имају сијасет обрада домаћих и светских поп-рок хитова, па више није ни изненађење кад неког новог кеца извуку из рукава.
Фото ATA Images
Пратиоце на "Фејсбуку" одушевио је њихов снимак, заједно са Сергејем Ћетковићем.
Удружени, извели су маестралну верзију чувене "Ружице", хита "Бијелог дугмета", потпуно се опустивши и препустивши атмосфери.
Фото ATA Images
То је, очекивано, изазвало еуфоричне реакције у коментарима. Међу људима који су се огласили, има и оних који не воле начин интерпретације Алена Исламовића, те су констатовали да им се песма тек сада, у извођењу Ћетковића, допала.
"НАДАМО СЕ ДА ЋЕ ОСТАТИ У СКЛАДИШТУ" Хрватски министар у паници због најновијих ракета: Вучићева Србија и снага наше војске једина тема!
СРБИЈА председника Александра Вучића и снага наше војске, која је Вучићевим залагањем подигнута из пепела, једина је тема у Хрватској!
10. 03. 2026. у 18:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
ТРАМП НИ НЕ ПОМИШЉА ДА УДАРИ НА ОВО ОСТРВО: Кад би се то десило Иран би пропао - бомбе одјекују по целој земљи, само тај део не дирају ФОТО
ВЕЋ више од недељу дана, из Техерана и остатка Ирана стижу драматичне слике уништених складишта горива и стубова црног дима који су настали услед израелско-америчког бомбардовања. Али једно место у северном Персијском заливу остало је нетакнуто.
10. 03. 2026. у 21:47
Коментари (0)