ПРВА ФОТОГРАФИЈА ТРУДНЕ МАЈЕ БЕРОВИЋ СА МУЖЕМ: Певачица у загрљају супруга, уживају у љубави (ФОТО)
ПЕВАЧИЦА Маја Беровић ће се ускоро остварити у најлепшој животној улози, а сада је по први пут на друштвеној мрежи Инстаграм показала ко је човек њеног живота.
Фото Instagram/mayaberovicofficial
Како о свом приватно животу мало прича, тако и свог партнера љубоморно чува од очију јавности, и ретке су прилике када се појављује са њим.
Сада је направила преседан и објавила фотографије у загрљају свог мужа Алена Драгосава, због чега су се разнежили бројни пратиоци. Иначе, Маја није навела аутора фотографије на свом Инстаграму.
Њих двоје су се венчали 2016. године, а дечак којег певачица носи је круна њихове љубави.
- Долазио је на сваки мој наступ у Босни и све се завршавало на погледима, јер сам имала само 17 година. Била сам малолетна и лудо заљубљена у човека који долази на моје наступе - испричала је Маја једном приликом Маја и додала да је убрзо схватила да не може да живи без њега, те су почели и заједнички живот.
БОНУС ВИДЕО - Брена као ДЈ: Ево како се певачица проводи са сином и снајком
ХАОС У БРИТАНИЈИ ЗБОГ ВЕНЕЦУЕЛЕ: Британски премијер не зна како да реагује
ПРЕМИЈЕР Велике Британије Кир Стармер одбио је да осуди америчку војну акцију у Венецуели, упркос позивима опозиције.
04. 01. 2026. у 13:38
МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)
ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.
04. 01. 2026. у 08:58
У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије
У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.
03. 01. 2026. у 18:47
Коментари (0)