"НАПРАВЉЕН МИ ЈЕ ХАОС У ЖИВОТУ": Весна Ђогани признала да је била очајна због вести о Ђолетовој превари
ПЕВАЧИЦА Весна Ђогани дотакла се скандала који је пре неколико месеци био главна тема свих медија.
Фото: Новости
Наиме, екипа емисије "Папарацо Лова" ухватила је Ђолета како наводно вара певачицу, а она је признала колико је тешко поднела.
- Никад ја нисам лагала о томе, изашла сам баш нервозна пред медије, причала о томе, Ђоле је био у фазону: "Где излазиш сад да дајеш интервју, то нико нормалан не ради"... Ја сам рекла да сам дужна да то урадим, осетила сам потребу, јер сам свакодневно била под притиском. Нисам се осећала добро, направљен ми је хаос у животу, била сам у позицији да сам морала да оправдам наслове - прича певачица, па наставља:
- Ђоле је полудео, али ја сам рекла да морам да изађем са истином, каква год да је, морала сам да се појавим. Ја сам му веровала, али док није дошао кући имала сам поприлично бљак осећај у стомаку. Али сам му веровала, кад те погледам, или си ме слагао или знам истину, нема ту врдања, ни лево ни десно - признаје Весна у емисији "Магазин Ин".
(Пинк)
БОНУС ВИДЕО - ЗДРАВКО ЧОЛИЋ ПЕВА НА ВЕНЧАЊУ ТЕРЗИЋЕВОГ СИНА: Младенци плесали док им је Чола певао на увце
Препоручујемо
ЦЕЦИН ДЕЧКО У НОЋНОМ ПРОВОДУ: Овим потезом одушевио фолк диву (ФОТО)
30. 10. 2021. у 10:36
ЛАЖНА ДРЖАВА ИЗБАЧЕНА СА ИЗБОРА ЗА МИС! Након скандала са двоглавим орлом, организатори хитно преузели мере
30. 10. 2021. у 16:42 >> 18:02
"ИЗВИЊАВАМ СЕ СВОМ НАРОДУ!" Мисица се поново правда - Искористиле су ме!
30. 10. 2021. у 11:39
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)