"БИЋЕ У МОМ СРЦУ ДОК САМ ЖИВ": Ацо Пејовић не може да прежали смрт свог великог пријатеља Џеја Рамадановског
ЏЕЈ Рамадановски преминуо је у 57. години у свом дому на Дорћолу 6. децембра 2020. године, а његова смрт потресла је његове ћерке, породицу, али бројне пријатеље и колеге, међу којима је и Ацо Пејовић.
Фото: Принтсцреен/ПИНК
Ацо и Џеј били су велики пријатељи како на сцени, тако и ван ње, а певач га се и данас неретко сети, нарочито на својим наступима где увек отпева неки од бројних хитова које је својој публици оставио Рамадановски.
Пејовић се сада присетио пријатељства са Џејом, те истакао да често мисли на њега и тренутке које су заједно проживели.
- Откад га више нема, ниједан мој наступ не прође бар без једне његове песме. Када певам мислим на њега и увек су ми на памети лепи тренуци проведени са њим. Потрудим се да публика не види да му шаљем поруку горе да га волим. Док сам жив, биће у мом срцу - рекао је Ацо Пејовић
(Курир)
Препоручујемо
НОВО СЛАВЉЕ У ДОМУ ГЛУМАЧКОГ ПАРА: Након Солободе - данас Војин Ћетковић слави рођендан!
22. 08. 2021. у 16:55
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (1)