НАКОН ОПЕРАЦИЈЕ ТУМОРА ДОЈКЕ: Позната водитељка напустила болницу и поделила срећне вести, сада коначно може да одахне!
НАКОН хируршке интервенције коју је имала у КБЦ Бежанијска коса, смогла је снаге и поделила са јавношћу охрабрујуће и срећне вести.
Фото: Принтскрин/Пинк
Водитељка Милица Кон је недавно одстранила рак на дојци, а сада је својим пратиоцима саопштила да су стигли резултати и да је све у реду.
Наиме, Милица је пре само недељу дана оперисана, а сада је на свом Инстаграм налогу поделила срећне вести које су обрадовале све.
- Људи! Стигли су ми резултати и све је супер - рекла је видно расположена Милица.
Након хируршке интервенције коју је имала у КБЦ Бежанијска коса, смогла је снаге и поделила са јавношћу охрабрујуће и срећне вести.
- Заиста сам супер, одлично се осећам захваљујући дивним докторима и медицинским радницима - рекла је за недавно Милица, исцрпљена од операције али и даље ведрог духа.
Подсетимо, Милица се у претходном периоду борила са канцером дојке који је успешно оперисан.
(Ало)
МЕДВЕДЕВ БРУТАЛНО ЗАПРЕТИО УКРАЈИНИ, ФРАНЦУСКОЈ И БРИТАНИЈИ: Русија би морала одговорити нуклеарним ударом
ЗАМЕНИК председника руског Савета безбедности Дмитриј Медведев запретио је да би Русија могла употребити тактичко нуклеарно оружје против Украјине, Француске и Уједињеног Краљевства уколико би Париз и Лондон Кијеву пружили нуклеарну технологију.
24. 02. 2026. у 13:45
ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом
БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.
16. 02. 2026. у 15:09
"НЕМА КО ДА НАСЕЧЕ ДРВА": Руско село изгубило скоро све мушкарце у рату у Украјини
У РИБАРСКОМ селу Седанка, на руском далеком истоку, свакодневни живот је био тежак и пре рата у Украјини. Већина кућа нема основну инфраструктуру, као што су вода, унутрашњи тоалети или централно грејање, иако зимске температуре често падну и на -10 степени Целзијуса.
24. 02. 2026. у 09:43
Коментари (0)