"А КАД СМО МИ ТО БИЛЕ ПРИЈАТЕЉИЦЕ?" Наташа Беквалац бурно реаговала на питање о Ани Николић

ВЕЋ данима се прича о наводном анимозитету који влада између певачица Ане Николић и Наташе Беквалац, а сад је лепа Новосађанка додала уље на ватру изјавама о односу са колегиницом.

А КАД СМО МИ ТО БИЛЕ ПРИЈАТЕЉИЦЕ? Наташа Беквалац бурно реаговала на питање о Ани Николић

Фото: Принтскрин

На питање да ли има истине у причама о прекиду њиховог пријатељства, Наташа Беквалац је за прокоментарисала:

- Чекај, како мислиш "нисмо више добре пријатељице"? А кад смо ми то биле добре? (смех) Не, ја не желим да учествујем у томе, не постоји разлог за тако нешто. О том односу не би ни требало да причамо, са моје стране не постоји никакве намере која није добра - казала је Беквалчева, не желећи да коментарише што ју је Николићева блокирала на друштвеним мрежама.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН ПОСЛАО ХИТНУ ПОРУКУ НАШИМ КОМШИЈАМА: Немојте то да дозволите Америци!

ИРАН је данас упозорио Бугарску да не дозволи Сједињеним Америчким Државама коришћење своје територије за војне операције против Техерана, након што је бугарска влада најавила да ће тражити одобрење парламента за размештање америчких авиона за допуну горива у тој земљи.

21. 07. 2026. у 18:37

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

НОВА ФАЗА СУКОБА НА БЛИСКОМ ИСТОКУ: Иран први пут директно напао ову земљу!

ИРАН је саопштио да је у петак извео нове нападе на америчке објекте на Блиском истоку, укључујући и први директан напад у Сирији, након шесте узастопне ноћи америчких удара на иранске војне објекте.

17. 07. 2026. у 12:51

Коментари (1)

СИРСКИ ЈЕ ПРОШЛОСТ, КО ЈЕ НОВИ УКРАЈИНСКИ КОМАНДАНТ: Војска и народ га воле, истакао се у борбама, а повукао након трагедије