СВИ ПРИЧАЈУ О ОВОЈ ЦЕЦИНОЈ ФОТОГРАФИЈИ: Погледајте у којој је пози певачица давала интервју после наступа (ФОТО)
ФОЛК зевзда Цеца Ражнатовић након концерта у Будви дала је интервју, сви коментаришу и причају о пози у којој је певачица причала са новинаром.
Фото: Инстаграм/cecaraznatovic
Наиме, Ражнатовићева је направила добру атмосферу у Црној Гори, а како су јој високе штике сметале да игра, она их је изула и у наставку концета ђускала боса.
Она се без ципела појавила и на интервјуу након наступа. Цеца се сместила у фотељу у прелепој белој хаљни са кристалима, а да јој босе ноге не би биле на поду, певачица је подигла ноге и на фотељу.
Подсетимо, Цеца је толико била под енергијом и набојем емоција да је концерт продужила неколико минута, а публика је овај њен глас поздравила скандирањем: "Цецо ми те волимо".
Концерт је завршен након више од два сата певања, а публика након четири сата иза поноћи остала са Цецом. У публици се нашла и њена ћерка Анастасија Ражнатовић са друштвом, као и певачица Марина Висковић.
(Телеграф.рс)
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији
ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.
14. 12. 2025. у 19:24
Коментари (0)