HURRICANE СПРЕМНЕ ДА ПОКОРЕ СВЕТ: Представнице Србије добиле понуду од енглеског продуцента, у игри је велики новац

28. 05. 2021. у 11:23

ЧЛАНИЦАМА групе Hurricane Сањи Вучић, Ксенији Кнежевић и Ивани Николић понуде за наступе стижу са свих страна, а наводно у игри је велики новац. За три дана крећу на велику концертну турнеју, а одлуке које ће донети биће преломне за њихову будућност и потенцијално инострану каријеру.

HURRICANE СПРЕМНЕ ДА ПОКОРЕ СВЕТ: Представнице Србије добиле понуду од енглеског продуцента, у игри је велики новац

Фото: AP Photo/Peter Dejong

Српске представнице на Евровизији, атрактивне ,"Ураганке", одушевиле су Европу. Њихов наступ је запалио сцену у Ротердаму, Јутјуб се усијао од прегледа и коментара.

Наводно, оне су добиле понуду коју ће озбиљно размотрити. Сања, Ивана и Ксенија су покупиле све симпатије у Холандији. Људе су одушевиле својом непосредношћу, талентом и харизмом, а публика је након наступа масовно коментарисала да су спремне за светску сцену.

 - Још тамо су им прилазили да се упознају и сликају, нигде нису прошле незапажено, па не изненађује што им понуде само пристижу. Међутим, једна је посебно примамљива. Одушевиле су једног енглеског продуцента који се потрудио да дође у контакт са њима и објасни им да он жели да им води каријеру. Нудио им је светско тржиште и загарантован успех, а и цифра је била позамашна, реч је о милионима. Рекао је да је сигуран да су спремне да направе прави бум, и да њихова непресушна енергија и вокалне могућности могу да им донесу успех и ван Балкана - открива извор и додаје:

 - На девојкама је да одлуче шта ће даље чинити. Та понуда није једина, има разних идеја, а оно што им сигурно предстоји је концертна турнеја, чији почетак је планиран првог јуна. Девојке су одушевљене свом подршком коју су им цео Балкан и дијаспора пружили, једва чекају да крену са наступима. Судећи по ентузијазму и љубави према музици које поседују, неће им тешко пасти све што предстоји. Одлуке које донесу до јесени биће пресудне за њихову будућност, па ко зна, можда остваре и инострану каријеру. Оно што је сигурно јесте чињеница да су три лепотице спремне да покоре свет.

 - Што се тиче понуда, добили смо заиста разне понуде за сарадњу. Не бисмо ништа још да откривамо док не буде званично. Наш тим одлучује о тим стварима па не бисмо много коментарисале на ту тему. Свакако, драго нам је што постоји интересовање за нас и надамо се многим пројектима.

(Блиц)

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)

МЕЧ СЕЗОНЕ У БЕРГАМУ: Јуве се бори за Лигу шампиона, Богиња провинције за место које води у Европу