ДОДИК СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Свима послао важну поруку и честитао празник

24. 12. 2020. у 16:44

ПРЕДСЕДАВАЈУЋИ Председништва БиХ Милорад Додик честитао је надбискупу врхбосанском кардиналу Винку Пуљићу и свим римокатоличким верницима предстојећи празник Божић, уз жеље да празничне дане проведу у заједништву и радости породичног окупљања, саопштено је из Председништва БиХ.

ДОДИК СЕ ОГЛАСИО ИЗ БОЛНИЦЕ: Свима послао важну поруку и честитао празник

Фото Новости

– Божић је празник радости, вере, мира и наде, који све вернике уједињује око хришћанских вредности, узајамног поштовања и толеранције. Желим свима који славе Божић по Грегоријанском календару да тај дан, када се слави рођење Исуса Христа, свима подари мир, радост и хришћанску љубав према ближњима и својим сународницима. Уз искрене жеље да предстојеће празнике проведете у здрављу, духовном миру и радости, упућујем вам искрене честитке поводом Божића – навео је Додик, пренело Председништво БиХ.

Он је, такође, апеловао на све људе да празничне дане проведу у кругу својих породица, "да би у време пандемије вируса корона сачували своје и здравље и животе својих најмилијих".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ВЕЛИКО УПОЗОРЕЊЕ ВУЧИЋА: За годину и по дана суочићемо се са великим ратом, нико више не жели да слуша другу страну

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић рекао је данас, на форуму "ГЛОБСЕЦ БЕЛТАЛКС: Београдски економски разговори", да више нема рационалности у међународној политици и да се ускоро спрема велики сукоб.

09. 12. 2025. у 20:57

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића

ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.

07. 12. 2025. у 11:41

Коментари (1)

Ћерка Луке Модрића више личи на Луку Модрића - од Луке Модрића (ФОТО)