ПАСПАЉ НАЈБОЉИ ГИТАРИСТА НА СВЕТУ: Момак из Приједора добио престижну награду! (ВИДЕО)
МОМАК из Приједора, Игор Паспаљ, прогласен за најбољег гитаристу на свету.
Фото: Принтскрин
Према писању "Guitar World-а", одллука је донета након што су прикупљени гласови публике и одлуке жирија.
Како је наведено, његов стил свирања прожима мешавина утицаја правих виртоуза и то, Едија Ван Хејлена, Џоа Сатријанија, Стива Веја и Пола Гилберта.
Као награду, Игор ће добити професионално снимање спота и гитара PRS S2 McCarty 594 у вредности од 1.699 долара.
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
ПЕЈАКОВИЋ: Срби су скупо платили ЛАЖ о Југославији, која траје од '45 и плаћаћемо је још
ГЛУМАЦ Никола Пејаковић одушевљава публику широм региона улогом Момчила у серији "Тврђава", која се бави ратним деведесетим и распадом некадашње државе Југославије.
13. 12. 2025. у 15:33
Коментари (1)