ГЕСТ ВРЕДАН ПАЖЊЕ У ДЕРВЕНТИ: Преуређени кутак за окупљање и лепу успомену (ФОТО)

Н.ЂУРИЋ

22. 11. 2020. у 14:37

УЗ реконструкцију више градских улица у Дервенти се издваја и гест вредан пажње где ће један од готово запуштених, тачније неуређених кутака, постати препознатљиво место окупљања, „сретања и лепе успомене“.

ГЕСТ ВРЕДАН ПАЖЊЕ У ДЕРВЕНТИ: Преуређени кутак за окупљање и лепу успомену (ФОТО)

Фото: Н. Ђ.

Ту ће, како је планирано, житељи града на Укрини и њихови гости моћи да остваре фото-снимке за своје албуме, као и друштвене мреже.

Реч је о уређељу простора у Улици Краља Петра Првог, преко пута ХКД „Напредак“, готово у самом центру града, где су се углавном налазили лимени киосци.

Фото: Н. Ђ.

преуређење кутка

– На локацији су се налазили привремени објекти који су у претходном периоду уклоњени како би се овај простор уредио и формирало атрактивно место за поставку препознатљивог натписа “ДЕРВЕНТА” словима величине 1,45 метара, поред којег ће грађани и посетиоци Дервенте имати прилику да се и фотографишу-  најављују из општинског Одељења за стамбено-комуналну област.

Фото: Н. Ђ.

"Дервентско срце"

Свих осам слова - ДЕРВЕНТА, од готово по метар и по, као и „дервентско срце“, већ су у фази поцинчавања, уз скоро постављање са клупама за седење, као и уређење зелене површине.

Фото: Н. Ђ.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

НИСМО ВИШЕ БЛИСКИ: Бане Мојићевић открио истину о односу са Милицом Тодоровић