СЕЛАК: Здравље грађана најбитније
ПОГОРШАНА епидемиолошка ситуација у БиХ натјерала је политичаре и политичке странке на опрез и измјену досадашњег начина предизборних активности на терену.
Фото: СПС
Председник СПС Горан Селак каже да су стално у контакту са општинским и градским организацијама, те да се придржавају одлука и препорука Кризног штаба и струке.
– Строго се поштују прописане мере којима је дозвољено окупљање до 50 људи на отвореном уз маске и дистанцу. Имамо стручне људе у нашој организацији који помажу изборним штабовима по питању епидемиолошке ситуације и додатних заштитних мјера и припремљени смо за све опције. Најважнија нам је безбедност грађана и тако се понашамо од почетка. Без обзира што је кампања у току и што су избори за двадесетак дана, за нас то не игра никакву улогу када је у питању одговорност и заштита здравља грађана – истакао је Селак.
АМЕРИЧКА ВОЈНА БАЗА У ПЛАМЕНУ: Жесток напад током ноћи (ВИДЕО)
НАЈМАЊЕ четири дрона напала су америчку базу Виктори у Ираку, уз низ експлозија синоћ и у раним јутарњим сатима.
21. 03. 2026. у 09:31
КУЛТ ПРЕДАКА У ПЛАМЕНУ МРЖЊЕ: 45 година од паљења конака Пећке патријаршије – Злочин који је најавио Мартовски погром
ОВЕ седмице пре тачно 45 година, српски народ и Српска православна црква занемели су пред призором који је наговестио деценије страдања на Косову и Метохији.
17. 03. 2026. у 19:10
ЕКСПЛОЗИВ БИО СПРЕМАН: "Дигли бисмо у ваздух аеродром на Гренланду"
ДВА МЕСЕЦА пре израелско-америчког напада на Иран, Данска је била спремна да оружано брани свој суверенитет над Гренландом.
19. 03. 2026. у 14:12
Коментари (0)