Ево ко је Милош Ниловић, звани Руњо, који је пао на Јахорини
МИЛОШ Ниловић, звани Руњо, пао је у акцији полиције на Јахорини, када је ухапшена група међу којима су се налазили држављани Црне Горе.
Фото: Фејсбук
Ниловић се у црногорским медијима појавио 2016. године када је приведен на информативни разговор у Будви, након ког му је “боравак отказан” (депортован је), те више не може ући у Црну Гору.
Следеће године, Милош Ниловић, звани Руњо, бива један од десеторице мушкараца који су ухапшени у ресторану "Дурмитор" на Новом Београду. Због недозвљеног ношења два пиштоља, који су пронађени том приликом, против Ниловића и Митра Муратовића подигнута је оптужница, али је Ниловић ослобођен.
Ниловићево име појавило се у медијима и пре две године, када је убијен Владимир Поповић, звани Влада Поп, власник "Хаване". Ниловић је седео за столом у кафићу на Звездари са Владом Попом тог 1. децембра 2018. године, када су маскирани нападачи упали у локал и убили га на месту.
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (1)