ГОТОВО НЕМОГУЋЕ НАЋИ СМЕШТАЈ: Градоначелник о великој посећености Требиња
ТРЕБИЊЕ последњих дана бележи велику посећеност, а градоначелник Мирко Ћурић каже да никада у ово време није било оволико гостију
Топпортал
Градоначелник Мирко Ћурић рекао је за РТРС да је уназад десетак дана у Требињу готово немогуће наћи смештај.
Када је реч о епидемилолошкој ситуацији Ћурић је истакао да је поштују инструкције од локалног штаба, Републичког штаба и епидемиолога.
Илустрација
- Јако је битно и да се одржи привреда како у Требињу, тако и у осталим градовима Српске како би се лакше пребродила ова ситуација - истакао је градоначелник Требиња.
Додао је да је здравље и даље на првом месту али да је исто тако привреда важна и битна.
- Туризам нам је јако важна грана,истакао је Ћурић.
Препоручујемо
ЛИДЕР ДНС ПОРУЧИО: Требиње је српски град у који су сви добродошли
29. 07. 2020. у 12:05
ОТКРИВЕНА КРСТИОНИЦА У ГОМИЉАНИМА: Ново археолошко откриће код Требиња
27. 07. 2020. у 07:27
"ТА КУЋА ЈЕ СТВАРНО УКЛЕТА" Мајци и оцу пререзао гркљан, па себи исекао вене: Нови детаљи породичне трагедије у Чачку
ПРВИ резултати истраге трагедије која је откривена у суботу ујутру у породичној кући у близини „Слободине“ раскрснице у Чачку, говоре да је Владимир Чарапић (47) ножем преклао врат својој мајци Мили (72), а потом и свом оцу Неђу (79). Затим је себи истим сечивом нанео више убода по грудима и стомаку, а на крају је пререзао вене леве руке и тако на смрт искрварио.
07. 12. 2025. у 13:36
НОВО РЕШЕЊЕ ЗА УКРАЈИНУ: Европа прави план у случају да се САД повуку из конфликта
ЕВРОПСКЕ дипломате припремају сценарио подршке Украјини у случају повлачења САД из конфликта, преноси Блумберг, позивајући се на изворе.
07. 12. 2025. у 13:19
Завршио глуму, па радио на мешалици, рат га удаљио од љубави - животни пут Јова Максића
ДЕТИЊСТВО глумца Јова Максића обликовало се у малој сеоској средини подно Динаре, у селу Плавно код Книна, где је породица живела због очевог свештеничког службовања. Рани период живота описује као време потпуне слободе и радости, када је готово читаво село било простор за игру и маштарије. У таквој атмосфери формирала се његова емотивна структура — везаност за заједницу, топлина породичних односа и захвалност за једноставне ствари.
07. 12. 2025. у 11:41
Коментари (3)