СУЂЕЊЕ ”КОРОНА УГОВОРИ” : Марковић признаје кривицу и сведочи на наредном рочишту
ОПТУЖЕНИ Саша Марковић, власник агенције "Травел фор фан", биће саслушан као сведок тужилаштва у предмету "Корона уговори", након што је његова одбрана упознала суд да с тужилаштвом преговарају о признању кривице.
Фото Г. Ш.
- У току су преговори оптуженог о признању кривице и захтевам од суда да мој клијент буде саслушан као сведок на следећем рочишту - рекао је Марковићев бранилац Милош Стевановић.
Иначе, Марковића оптужница терети да је у просторијама Уједињене Српске давао мито првоотуженом Браниславу Зељковићу, некадашњем директору Института за јавно здравство РС, који је оптужен за примање мита и злоупотребу службеног положаја.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
АМЕРИКАНЦИ БРУЈЕ: Вучић најавио куповину HQ-9, Србија би могла да има најмоћнији ПВО систем у Европи!
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић изјавио је јуче, током приказа нових и модернизованих средстава и система Војске Србије на војном аеродрому у Батајници, да ће Србија набавити кинески противваздухопловни систем дугог домета HQ-9, који западни војни аналитичари оцењују као пандан руском С-300, док поједине анализе његове способности пореде и са системом С-400.
29. 06. 2026. у 15:26 >> 15:52
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
УМРЛА ЈЕ У БОЛОВИМА, У 47. ГОДИНИ Њену смрт Милош никада неће прежалити: "Болест је брзо напредовала"
"БОЛЕСТ је брзо напредовала. За само седам година она је легла у кревет и била је непокретна до смрти."
25. 06. 2026. у 10:29
Коментари (0)