НОВЕ МЕРЕ У РЕПУБЛИЦИ СРПСКОЈ: Скраћен период изолације, ограничен рад угоститељских објеката
ПЕРИОД изолације за заражене вирусом корона у Републици Српској биће скраћен на седам дана, одлучио је данас Републички штаб за ванредне ситуације.
Фото: С. Бабовић
У саопштењу владе Српске наводи се да се укида обавезан карантин за особе које су примиле бустер дозу вакцине, а биле су у контакту високог ризика са потврђеним или вероватним случајем ковида-10, преноси РТРС.
Такође, предвиђено је и скраћивање периода изолације за особе које су потврђени или вероватни случај, а вакцинисане су са две или три дозе вакцине, и то на седам дана.
Радно време свих угоститељских објеката ограничава од 6:00 до 24:00 часа, док ће у складу са Уредбом ноћни клубови моћи и даље да раде од 6:00 до 02:00 часа.
БОНУС ВИДЕО - Српска фабрика вакцина
БРИСЕЛ И НАТО СЕ ОВОМЕ НИСУ НАДАЛИ Руска одлука дрма Европу: Бригада маринаца посатаје дивизија на вратима ЕУ (ВИДЕО)
ВОЈНО-политичка ситуација између Русије и европских држава улази у фазу опасне ескалације. Москва је изненада донела одлуку да постојећу 336. гардијску бригаду морнаричке пешадије, стационирану у Калињинградској области, реорганизује и подигне на ниво дивизије.
30. 12. 2025. у 20:45
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета
РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.
20. 12. 2025. у 09:41
ОВО СУ КРИЛИ: Испливала дуго чувана тајна Ане и Бастијана
РАЗВОД Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера била је једна од главних вести претходне године.
02. 01. 2026. у 08:40
Коментари (0)