ТРИ ДАНА ПОСЛЕ РУШЕЊА ЦРКВЕ: Хоспитализована Фата Орловић
ФАТА ОРЛОВИЋ због погоршаног здравственог стања хоспитализована је на Клиници за плућне болести УКЦ-а Тузла.
Фото: Илустрација
- Нана Фата је смештена на одељењу за плућне болести. Тренутно се прати стање пацијента"- казала је портпарол УКЦ Тузла Ерсија Ашчерић-Мујединовић.
Православна црква у Коњевић Пољу код Сребренице у источној Босни срушена је пре три дана.
Без претходне најаве багером је у раним јутарњим сатима порушена раније испражњена црква, а након тога су камиони почели да одвозе материјал уз најаву како би све требало да буде завршено до понедељка.
(Радиосарајево.ба)
Препоручујемо
СРАМНО! ФАТА ОРЛОВИЋ НАКОН РУШЕЊА ПРАВОСЛАВНЕ ЦРКВЕ: Јутрос сам попила најслађу кафу!
06. 06. 2021. у 13:46
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Шта се то десило на граници Украјине и Белорусије? Зеленски бесан, прети комшијама: "Спремни смо!"
ПРЕДСЕДНИК је такође најавио да Украјина припрема неколико нових пакета санкција који ће бити уведени одмах и у блиској будућности.
03. 05. 2026. у 09:37
Коментари (30)