ОВО ЈЕ ИДЕАЛАН РЕЦЕПТ ЗА ШТЕДЉИВЕ ДОМАЋИЦЕ: Џигерица печена са јабукама (ВИДЕО)
НАПРАВИТЕ пилећу џигерицу запечену са јабукама и црним луком. Састојци за овај ручак вас неће коштати пуно, а свима ће се допасти.
Фото Printscreen/YT/ Meat Recipes
Састојци:
* 1,2 кг пилеће џигерице
* 2 кашичице соли
* 1 кашичица белог лука у праху
* 2 кашичице италијанског зачина
* 2 црна лука
* 2-3 јабуке
* 50 г маргарина
Рецепт за џигерицу са јабукама за штедљиве домаћице:
Корак 1:
Припремите џигерицу
Месо лепо очистите, па посолите, побиберите, па поспите италијанским зачином и белим луком у праху. Све лепо промешајте.
Корак 2:
Исеците јабуке и лук
Јабуке издубите како бисте уклонили коштице и исеците на кришке. Црни лук исеците на ребарца.
Корак 3:
Пеците џигерицу
У тепсију поређајте црни лук, џигерицу, јабуке, па још једном поновите ред. Преко ставите маргарин, па пеците у загрејаној рерни на 170°C око 30-35 минута.
(StvarUkusa/Mondo)
Препоручујемо
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)