ЗАПАЉЕНИ АУТОМОБИЛИ И НАПАДИ НА ПОЛИЦИЈУ: Таласи насиља у француском граду (ВИДЕО)
ТАЛАС насиља избио је у француском граду Аржантеју у департману Долина Оазе.
Фото: Принтсцреен/Твитер
У сценама које подсећају на грађански рат, улице овог града биле су поприште сукоба са полицијом.
На друштвеним мрежама појавили су се снимци насиља у француском граду који се налази недалеко од Париза. На њима се виде запаљени аутомобил, неки од њих су преврнути на кров и групе како испаљују ватромет на полицију која покушава да интервенише, преносе француски медији.
Овај град је често поприште насиља и сукоба са полицијом откако је у мају прошле године погинуо осамнаестогодишњи младић по имену Сабри. Он је изгубио живот на мотоциклу, а у близини удеса се налазио и полицијски аутомобил.
И док је званичном истрагом утврђено да се ради о несрећи „у којој није учествовала трећа страна“, породица настрадалог младића оптужује полицију да је одговорна за његову смрт и тражи даљу истрагу.
(Спутњик)
Препоручујемо
ТРАМП ХИТНО ПОЗВАО ПУТИНА: Разговор трајао сат времена
РУСКИ председник Владимир Путин разговарао је телефоном са америчким колегом Доналдом Трампом.
09. 03. 2026. у 20:34
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
НОВИ ЕКСПЛИЦИТНИ СНИМЦИ МИРЈАНЕ ПАЈКОВИЋ: Полиција сумња КО је на снимку, други мушкарац - одмах саслушана
РАНИЈЕ је објављен и видео за који је део медија написао да је снимљен у просторијама Владе. Тим поводом огласили су се из Владе Црне Горе, и демантовали те наводе.
07. 03. 2026. у 22:55 >> 23:05
Коментари (0)