НАПАД У ЏАМИЈИ У ТИРАНИ: Повређено пет особа

ПЕТ особа повређено је данас у џамији у центру Тиране, а нападач, који их је напао оштрим хладним оружјем, ухапшен је, саопштила је полиција.

НАПАД У ЏАМИЈИ У ТИРАНИ: Повређено пет особа

Фото: Депоситпхотос

Како се наводи, напад се догодио око 14:30 по локалном времену, у Улици Каваја.

Нападач је 34-годишњи мушкарац који, према изјавама сведока, није чест посетилац џамије, и за кога се претпоставља да има ментални поремећај, преноси портал Егзит.

Повређене особе, старости од 22 до 35 година пребачене су у болницу, а покренута је и истрага.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КЛАНИЦА У КОНСТАНТИНОВКИ: Украјинци беже, Руси јуришају са исуканим бајонетима

КОМАНДАНТ батаљона је изјавио да украјинске оружане снаге избегавају борбу лаког оружја у Константиновки. Према његовим речима, током чишћења насеља, украјински војници покушавају да избегну блиску борбу, јер су инфериорни у односу на руске јединице у ватреним обрачунима.

01. 07. 2026. у 15:48 >> 15:55

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ЗЕЛЕНСКИ ОДЛАЗИ У ИСТОРИЈУ? Овај човек улази у трку за председника Украјине

ВАЛЕРИЈ Залужни, бивши врховни командант и тренутни украјински амбасадор у Уједињеном Краљевству, рекао је садашњем председнику земље, Володимиру Зеленском, да намерава да постане нови председник Украјине.

01. 07. 2026. у 15:45

Коментари (0)

КАКО ЋЕ СЕ СРБИЈА ПОСТАВИТИ? Шешељ открио шта ће се догодити на простору бивше Југославије