ПОРАСТ ЗАРАЖЕНИХ КОРОНОМ У ИТАЛИЈИ: Више од 15.000 нових случајева, преминуле 352 особе

Тањуг

20. 12. 2020. у 20:26

ИТАЛИЈА је за последња 24 часа пријавила 352 смртна случаја повезана са корона вирусом, док је нових случајева заразе било 15.104, саопштило је министарство здравља.

ПОРАСТ ЗАРАЖЕНИХ КОРОНОМ У ИТАЛИЈИ: Више од 15.000 нових случајева, преминуле 352 особе

Фото: ЕПА

Ово представља пад у односу на 553 умрла и 16.308 новозаражена, регистрованих дан раније.

Италија, прва западна земља погођена вирусом, забележила је 68.799 смртних случајева од КОВИД-19 од фебруара, што је највише у Европи и пети на свету.

До данас је регистровала више од 1,95 милиона случајева заразе.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

САДА ЈЕ СВЕ ОТКРИВЕНО! Ево због чега Душан Мандић није био на пријему код Вучића

Ватерполо репрезентација Србије освојила је у златну медаљу на Европском првенству у Београду пошто је у недељу у финалу победила Мађарску 10:7, међутим многи нису знали са каквим проблемима се носио селектор Урош Стевановић.

28. 01. 2026. у 12:38

Коментари (0)

НОВАК ЂОКОВИЋ ГЛЕДА И НЕ ВЕРУЈЕ: Карлос Алкараз у историјском походу, Аустралијан опен ово још није видео