МРАЧНА НАЈАВА АНГЕЛЕ МЕРКЕЛ: Долази тешка зима, људи се неће моћи виђати као пре!
НЕМАЧКА канцеларка Ангела Меркел упозорила је да долази тешка зима, две недеље након што је уведено једномесечно делимично затварање земље како би се смањио број зараза корона вирусом.
Фото Танјуг-АП
- Надолазећа зима биће захтевна за све - рекла је Меркел.
- Вирус ће наставити доминирати нашим животима још неко време - рекла је Меркел и додала да то значи да се људи неће моћи виђати као пре.
У међувремену је у целој земљи у суботу одржано више демонстрација против уведених мера, укључујући у Карлсруеу, Регенсбургу и финансијском центру Франкфурту.
Немачка је у суботу потврдила 22.461 нови случај корона вируса, а 178 људи је умрло, објавио је државни центар за контролу болести.
Укупно је у тој земљи потврђена зараза корона вирусом код 773.556 људи, а умрло их је 12.378.
Препоручујемо
БАЈДЕНОВИ ЕКСТРЕМИСТИ НАПАЛИ ТРАМПОВЕ ПРИСТАЛИЦЕ: Избио хаос у Вашингтону! (ФОТО/ВИДЕО)
14. 11. 2020. у 20:37
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)